Galdi ar regulējamu augstumu

Levado galda pamatne ir izgatavota no tērauda ar matētu sudraba pulvera pārklājumu (Pantone 10102C). Galda virsma ir izgatavota no laminētas skaidu plātnes ar 2 mm apmalēm pa perimetru.

Levado galda trīs sekciju teleskopiskajām kājām ir plašs regulēšanas diapazons – no 640 mm līdz 1260 mm, izmantojot standarta galda virsmu ar 25 mm biezumu.

Sazinieties ar tuvāko Fellowes servisa centru vai rakstiet uz salon@jet-birojs.lv

Levado galds regulējas diezgan klusi – trokšņu līmenis ir 46-48 dB.

Tas ir atkarīgs no tā, kā jūsu darba vieta ir organizēta. Levado galda maksimālais augstums ir 1260 mm, šo garumu ņem vērā, mērot attālumu no ierīces līdz kontaktligzdai. Tas ir sīkāk aprakstīts Lietotāja rokasgrāmatā – Piederumu uzstādīšana.

Lai mainītu augstuma mērvienības, nospiediet un turiet vadības paneļa augstuma regulēšanas pogu uz augšu un uz leju vienlaikus 10 sekundes.

Lai izdzēstu iepriekš saglabātos iestatījumus, nospiediet un turiet pogu “M” 8 sekundes, līdz displejā parādās “CLR” (notīrīts).

Ir 2 atmiņas iestatījumu grupas, no kurām katrā var saglabāt 2 pozīcijas. Lai pārietu uz kādu no grupām, nospiediet pogu “M”, ekrānā parādīsies U1 (Lietotājs 1) vai U2 (Lietotājs 2). Atmiņā var saglabāt līdz 4 galda pozīcijām.

Lai saglabātu galdu vēlamajā augstumā, nospiediet pogu “M” un turiet 2 sekundes, displejs mirgos, tas nozīmē, ka pozīcija ir saglabāta.

Levado galda augstuma regulēšanas ātrums ir 36 mm/sek. Kamēr tiek saglabāta galda kravnesība (100 kg ar galda virsmu), jūs nepamanīsiet nekādas izmaiņas regulēšanas ātrumā ar papildu slodzi.

Patentēta montāža bez instrumentiem, VersaTop Clamps™ ļauj piestiprināt jebkuru esošo galda virsmu pie galda pamatnes ar regulējamu augstumu, kas atbilst šīm specifikācijām:

Platums: no 1220 mm līdz 1829 mm
Dziļums: no 610 mm līdz 800 mm
Biezums: no 19 mm līdz 31,15 mm.

Galda virsmas stiprināšana ir detalizēti aprakstīta lietotāja rokasgrāmatas 1. punktā.

Novietojiet esošo galda virsmu ar virsējo pusi uz leju uz mīksta, tīra pamata un uz tās uzlieciet galda pamatni. Izmantojot 5 mm sešstūra uzgriežņu atslēgu (iekļauts komplektācijā), atskrūvējiet 8 skrūves šķērskanālu iekšpusē. Izstiepiet vai pabīdiet pamatni līdz vajadzīgajam platumam, lai galda pamatne būtu tieši tādā pašā platumā kā galda virsma. Pievelciet 8 skrūves un nofiksējiet nepieciešamo galda pamatnes platumu. Piestipriniet galda virsmu un apgrieziet galdu. Detalizēti tas ir aprakstīts lietotāja rokasgrāmatas 1.B darbībā.

Levado galda pamatne ir savietojama ar plašu galda virsmu klāstu, ko ierobežo tikai tās izmēri:

Platums: no 1220 mm līdz 1829 mm
Dziļums: no 610 mm līdz 800 mm
Biezums: no 19 mm līdz 31,15 mm

Tas ir paredzēts svaram līdz 100 kg, ieskaitot galda virsmas svaru.

Jā, ir jāveic vairākas darbības, kas aizņems no 90 sekundēm līdz 10 minūtēm atkarībā no darba virsmas uzstādīšanas metodes. Levado galda pamatnei ir salokāms kāju mehānisms, kas ir saliekams un tiek nofiksēts dažu minūšu laikā, pateicoties SwiftLok™ tehnoloģijai. Var arī izvēlēties piestiprināt darba virsmu ar VersaTop Clamps™.

Šī montāžas metode neprasa izmantot papildu instrumentus – vienkārši pievelciet 2 stiprinājuma skrūves katrā galda virsmas pusē un tā tiks droši piestiprināta pie galda pamatnes. Lietotāja rokasgrāmatā ir detalizēts apraksts par iespējamiem galda virsmas piestiprināšanas veidiem – var izvēlēties sev piemērotāko.

Salīdzināt preces