Noņemiet 99,97% kaitīgo piesārņotāju
no gaisa ar AeraMax

Kāpēc gaiss ir jāattīra?

Pētījumi liecina, ka iekštelpu gaiss var būt pat piecas reizes vairāk piesārņots nekā āra gaiss*. Šobrīd līdz pat 90% sava laika pavadām iekštelpās, tāpēc laba iekštelpu gaisa kvalitāte ir tik svarīga. Izmantojot Fellowes AeraMax™ gaisa attīrītājus, jūs varat efektīvi samazināt kaitīgo mikrobu daudzumu un palīdzēt novērst alerģiju, astmu, saaukstēšanos un gripu. ASV Vides aizsardzības aģentūra (EPA) ir klasificējusi iekštelpu gaisa piesārņojumu kā vienu no 5 galvenajiem draudiem sabiedrības veselībai.

* Vides aizsardzības aģentūras sagatavotie pētījumi

Kādus piesārņotājus noņem gaisa attīrītāji?

Dūmi un ķīmiskās vielas

Ziedputekšņi

Sliktas smakas

Smogs

Pelējums un tā sporas

Putekļi un ērces

Vīrusi un baktērijas

Dzīvnieku spalva un epiderma

Kā darbojas AeraMax® attīrītāji

Labākie filtri – vislabākie rezultāti! 

Vai jūs pasargājat savu ģimeni no kaitīgiem alergēniem un piesārņojuma?

Fellowes AeraMax® gaisa attīrītājs ir izstrādāts, lai labāk aizsargātu jūsu ģimeni no kaitīgiem alergēniem un piesārņotājiem. Ar AeraMax® tas ir tik vienkārši – ieslēdziet to, un tas automātiski sāks attīrīt gaisu, ko elpojat – 24 stundas diennaktī!

Četru pakāpju filtrēšanas sistēma:

 • Oglekļa filtrs

  Noņem smakas, tvaikus un noķer lielas gaisa daļiņas.

 • True HEPA filtrs

  Noķer 99,97% daļiņu un piemaisījumu, kuru izmērs ir līdz 0,3 mikroniem, tostarp: pelējuma sporas, mikrobi, vīrusi, ziedputekšņi, ērces, mājdzīvnieku spalvas un epiderma, lielākā daļa mikrobu un alergēnu, kā arī tabakas dūmi.

 • AeraSafe™ pretmikrobu pārklājums

  Dezinficējošais pārklājums efektīvi samazina baktēriju, sēnīšu un pelējuma vairošanos uz True HEPA filtra.

 • PlasmaTrue™ tehnoloģija

  Tas rada jonizētu lauku, kas atvieglo drošu netīrumu noņemšanu.

Sertifikāti

certyfikaty_allergy
Alerģikiem draudzīgs produkts

AeraMax™ gaisa attīrītājus ir sertificējis Lielbritānijas Alerģijas fonds. Sertifikāts tiek piešķirts tikai tiem gaisu attīrošiem produktiem, kuru efektivitāte alergēnu izvadīšanā ir apstiprināta laboratorijas pārbaudēs.

certyfikaty_star
Energy Star

Fellowes AeraMax® DX55 un DX95 gaisa attīrītājiem ir Energy Star sertifikāts. Tie ir par 40% efektīvāki nekā citi nekvalificēti produkti.

certyfikaty_aham
AHAM sertifikāts

Sadzīves tehnikas ražotāju asociācija (AHAM) Fellowes AeraMax™ gaisa attīrītāji ir AHAM sertificēti 3 tīrīšanas klasēs (dūmi, ziedputekšņi, putekļi). Attīrīšanas efektivitāti noteiktā klasē nosaka CADR indekss, kas norāda attīrītāja piegādātā filtrētā gaisa daudzumu. Jo augstāka ir indikatora vērtība, jo ātrāk ierīce attīrīs gaisu telpā.

Iepazīstieties ar AeraMax® gaisa attīrītājiem

AM_dx_zdjecie
AeraMax® DX

Fellowes AeraMax® gaisa attīrītājs ir izstrādāts, lai labāk aizsargātu jūsu ģimeni no kaitīgiem alergēniem un piesārņotājiem. Četru pakāpju filtrēšanas sistēma izvada no gaisa līdz 99,97% piesārņotāju, pat 0,3 mikronu lielumā, tostarp: ziedputekšņus un citus alergēnus, ērces, pelējuma sporas, mājdzīvnieku blaugznas un tabakas dūmus.

Salīdzināt preces