Izmēģiniet mūsu bezmaksas darbinieku
veselības padziļinātos tīmekļa seminārus

Ergotest: jau 10 gadus rūpējamies par darbinieku veselību, komfortu un efektivitāti

Mēs apmācām, konsultējam, piegādājam gatavo produkciju, kā arī veicam auditus un pētījumus saistībā ar ergonomisku darbstaciju izveidi.

Rūpējieties par savu mugurkaulu.
Pauze ar jogu.

Elpa, vesels
mugurkauls un darbs.

Darba vietas audits - bezmaksas fizioterapeita
konsultācija tiešsaistē

Kāpēc ir vērts rūpēties par labsajūtu uzņēmumā? Ieguvumi jums un jūsu darbiniekiem.

Gandrīz 30% savas dzīves mēs pavadām darbā. Tāpēc profesionālajai videi, kurā darbojamies, ir milzīga ietekme uz to, kā mēs uzvedamies un jūtamies gan pildot savus pienākumus, gan brīvajā laikā.

Vārdu sakot – pareizi darba apstākļi rezultējas ar labu garīgo stāvokli, mēs jūtamies laimīgi, motivēti un enerģijas pilni. Slikti apstākļi savukārt var izraisīt neapmierinātību, pieaugošu stresu, nogurumu un ārkārtējos gadījumos pat depresiju.

Uzņēmumiem, kuriem rūp ne tikai pašu uzņēmumu stāvoklis, bet jo īpaši darbinieku labklājība, būtu jārūpējas par t.s. savu padoto labklājību. Šāda koncepcija sniedz taustāmus ieguvumus, ko visa organizācija jutīs vēl daudzus gadus.

Labklājība uzņēmumā – kāpēc tas ir izdevīgi?

Neskaitāmi pētījumi liecina, ka labklājība un laime darbā liek darbiniekiem ne tikai paaugstināt darba ražīgumu (līdz 50%), bet galvenokārt – stimulē radošumu (manāms pieaugums aptaujāto ir pat par 90%). Praktiski visi arī apliecina, ka gandarījums par veiktajiem pienākumiem būtiski samazina stresa līmeni.

Kāpēc labsajūta ir izdevīga jums un jūsu uzņēmumam?

Atklājiet konkrētus pierādījumus un piemērus tam, kā labsajūta var gūt panākumus arī jūsu organizācijā.

67%

veiktspēja darbā

vairāk nekā 1/3 darbinieku norāda, ka labsajūtas ieviešana uzlaboja viņu pašsajūtu, tādējādi – izpaudās redzamā apņemšanās strādāt pieaugumā

74%

konkurētspēja

lielākā daļa cilvēku apstiprina, ka labsajūta organizācijā ir viens no svarīgākajiem faktoriem, ko viņi ņem vērā, meklējot jaunu darba vietu

80%

komanda

daudzi respondenti uzsver, ka labsajūta ir galvenais elements, pateicoties kuram viņi iesaka konkrēto uzņēmumu savai ģimenei vai draugiem

50%

mazākas izmaksas

labsajūta palīdz rūpēties par veselību un samazina darbinieku neierašanos, kas veicina ievērojamu uzņēmuma izdevumu samazinājumu – pat uz pusi!

Ergonomiskās zonas

Mūsu unikālā 4 Zone Methode™ parāda, kā pielāgot savu darba vidi, lai novērstu visbiežāk sastopamās kaites. Pielietojot mūsu padomus, jūs uzlabosiet savu veselību, darba komfortu, efektivitāti un samazināsiet kavējumu skaitu, ko izraisa kaites, kas saistītas ar neergonomisku darba vietu.

Salīdzināt preces