Iepazīstieties ar Emmu, nākotnes darbinieci

Iepazīstieties ar Emmu! Paskatieties, kā mēs varētu izskatīties pēc 20 gadiem, ja, strādājot pie datora, ieņemsim sliktu stāju un darba vieta nav pielāgota mūsu individuālajiem fiziskajiem apstākļiem.

2019. gadā kopā ar uzvedības futūristu un ekspertu komandu sagatavojām ziņojumu par mūsu profesionālo paradumu ietekmi uz mūsu veselību nākotnē. Pamatojoties uz ziņojumu un tam pievienotā pētījuma rezultātiem, tika izveidota Emma – pilna mēroga nākotnes darbinieka modelis. Emma parāda, kā cilvēka ķermenis var fiziski un vizuāli mainīties, ja nepievēršam uzmanību darba vietas ergonomikai un darba veidam.

Iepazīstieties ar Emmu

2019. gada pētījumi parādīja, ka:

Emmas slimības

Pamatojoties uz 2019. gada pārskatu, mēs pasūtījām pilna izmēra darbinieka modeļa – Emmas – izbūvi. Emma parāda, kā slikti darba apstākļi (gan mājās, gan birojā) var izraisīt fiziskas un vizuālas izmaiņas. Viņas kaites skar arvien vairāk cilvēku, kas strādā no mājām. Darbs attālināti var pat palielināt slimību attīstīšanas riskus.

1-4

Pastāvīgi saliekta mugura

Nepareiza poza, sēdēšana nepareizā stāvoklī izraisa muguras sāpes un kakla nogurumu

2-2

Varikoze

Ilgstoša sēdēšana var izraisīt asinsrites traucējumus

3-4

Aptaukošanās vēderā

Mazkustīga darba rezultāts

4

Sausa un apsārtusi acu konjunktīva

Daudzu stundu skatīšanās uz ekrānu bieži izraisa acu sāpes un redzes traucējumus

5

Galvassāpes

Papildu veiktspējas spiediena, virsstundu un darbstaciju nepareizas konfigurācijas rezultāts

6

Pietūkušas plaukstas un potītes

Vienādas kustības vairāku reižu atkārtošanās rezultāts

7-2

Zemes ādas tonis

No pārmērīgas mākslīgas gaismas iedarbības

8

Ekzēma

Saistīts ar stresu

9-2

Apsārtuši apakšdelmi

No klēpjdatora karstuma

10-2

Matainie ausis un deguns, deguna gļotādas iekaisums

Slikta gaisa kvalitātes dēl

Ziņa par informāciju

Ziņojums sagatavots sadarbībā ar uzvedības futūristu Viljamu Highamemi un ekspertu komandu ergonomikas, darba medicīnas un veselības un drošības jomā. Pārskats parāda, kā cilvēka ķermenis var fiziski un vizuāli mainīties, ja netiek veikti pasākumi, lai uzlabotu darba apstākļus, saglabātu pareizu stāju vai palielinātu fizisko aktivitāšu apjomu darbā!

Fellowes pasūtīja vēl vienu pētījumu, kas parāda attālinātā darba ietekmi uz darbinieku veselību un labklājību. Tas atklāja papildu riska faktorus. Uzzināt vairāk.

Ir pienācis laiks pārmaiņām

Rūpējieties par veselību, komfortu un efektivitāti darba vietā. Emmai ir par vēlu, taču mēs varam daudz darīt, lai labāk rūpētos par savu veselību darbā. Mēs pavadām daudzas stundas darbā, sēžot pie rakstāmgalda. Pateicoties sēdus-stāvus darbstacijām, mēs varam palielināt fizisko aktivitāšu apjomu un izvairīties no veselības problēmām, ko izraisa ilgstoša sēdēšana. Pareizi izstrādāta un konfigurēta ergonomikas standartiem atbilstoša darbstacija ļaus strādāt pareizā pozā. Tas palīdz samazināt muskuļu un skeleta sistēmas traumu un citu slimību risku.

Gan darba devējiem, gan darbiniekiem ir jāuzņemas sava daļa atbildības par veselību darbā. Veicot ātru tiešsaistes aptauju, lai pārbaudītu darba vietas ergonomiku, palielinot fizisko aktivitāti un regulāri veicot pārtraukumus, var izvairīties no veselības problēmām.

Salīdzināt preces