Kāpēc izmantot monitora sviras?

Arvien vairāk laika pavadām, strādājot pie datoriem vai tieši pie skārienekrāniem. Ekrāns ir mūsu instruments darbam ne tikai birojos, bet arī tirdzniecības zālēs, veikalos vai ražošanas procesa vadībā. Strādājam stāvus vai sēdus. Laikā, kad hibrīddarbs kļūst arvien izplatītāks, pie viena galda nereti strādā vairāki cilvēki ar dažādām vajadzībām un fiziskajām īpašībām. Mēs pavadām vairāk laika, sadarbojoties, neizmantojot izdrukas, bet gan izmantojot ekrānos redzamos datus. Mainīgā darba sistēma un tās prasības nozīmē, ka daudzi cilvēki meklē veidu, kā uzlabot savu darba telpu, nodrošināt drošību, darba komfortu un radīt papildu vietu uz rakstāmgalda. Monitora sviras piedāvā šādas iespējas.

Izmantojot monitora sviru, varat novietot ekrānu tā, lai tas būtu tieši vēlamajā augstumā un leņķī. Tas pasargās jūs no muguras un kakla sāpēm, no acu noguruma, ko izraisa pastāvīga noliekšanās uz priekšu vai galvas noliekšana. Neatkarīgi no tā, vai sēžat vai stāvat, monitora sviru izmantošana var uzlabot jūsu ergonomisko stāju darba laikā.

Izmantojot monitora sviras, varat izveidot vairāk vietas, kas bieži vien ir ierobežota daudzos birojos. Maksimāli palieliniet savu darba vidi un biroja telpas savā galdā, paceļot ekrānu brīvā vietā, lai kļūtu organizētāks un produktīvāks. Pētījumi liecina, ka otrā monitora ieviešana var palielināt produktivitāti līdz pat 30% un samazināt kļūdas darbā līdz pat 33%!

Sviru izmantošanas priekšrocības

Kā izvēlēties pareizo monitora sviru?

1. Ekrāns

Neatkarīgi no tā, vai strādājat ar vienu vai trim monitoriem, nepieciešami vertikāli vai horizontāli ekrāni vai papildu vieta klēpjdatoram, Fellowes piedāvā visaptverošus risinājumus, kas pielāgoti biroja darbinieku individuālajām vajadzībām.

2. Uzstādīšanas metode

Izvēlieties kādu no brīvi stāvošām darbvirsmas stiprinājuma iespējām vai nostipriniet monitora sviru pie galda virsmas, lai nodrošinātu stabilāku stiprinājumu. Mūsu sienas stiprinājuma svira ir ideāls risinājums darba vietām bez galda virsmas vai vietām, kur rakstāmgalda vieta ir ierobežota.

3. Regulējama pozīcija

Statīva sviras opcija ļauj izvēlēties statisko augstumu pareizam darba komfortam. Gāzes atsperu tehnoloģija piedāvā tūlītēju elastību un vieglu augstuma regulēšanu, kas ir lieliski piemērota ekrāna koplietošanai, kā arī ideāli piemērota, ja vienu galdu izmanto vairāki lietotāji.

Monitora sviras specifikāciju precizēšana

Atbilst VESA standartiem

Lielākajai monitoru daļai ekrāna aizmugurē ir standarta VESA montāžas caurumi. VESA (Video Electronic Standard Association) ir organizācija, kas ir nozares etalons, ko izmanto globālie plakano monitoru ražotāji. Ar VESA saderīgā ekrāna aizmugurē ir kvadrātveida vai taisnstūrveida 4 montāžas caurumu komplekts (VESA montāžas caurumu atrašanās vietas piemēru skatiet tālāk redzamajā attēlā).

Fellowes montāžas risinājumi ir izstrādāti ar atbilstu VESA standartiem.

Vertikālais slīpums

Noliecot monitoru uz augšu vai uz leju, jūs varat viegli atrast optimālo ekrāna leņķi, lai uzlabotu savu stāju un samazinātu kakla sasprindzinājumu.

Horizontālā novirze

Monitora pozīcijas pielāgošana, noliecot ekrānu uz iekšu vai uz āru, ļauj viegli atrast sev piemērotāko pozīciju un samazināt acu nogurumu – īpaši noderīga funkcionalitāte, strādājot ar vairākiem ekrāniem.

Ekrāna pagriešana

Elastība monitora orientācijā līdz 360° — izmantojiet ekrānu ērti horizontāla vai vertikālā skatā.

Piestiprināšanas metode

Galda skava vai cilpa

Drošs un stabils - palielina pieejamo vietu uz galda.

Brīva stāvēšana

Vienkārši uzstādāms un viegli pārnēsājams.

Sienas stiprināšana

Ideāls risinājums konferenču telpām vai vietām ar ierobežotu biroja platību.

Kustību diapazons

Gāzes atspere

Lieliski piemērots koplietošanas vai ekrāna koplietošanas darbstacijām. Tas ļauj ātri mainīt augstumu un attālumu no lietotāja

Vertikālais atbalsts

Iepriekš definēts ekrāna augstuma iestatījums. Ļoti stabils.

Produktu sērija

Salīdzināt preces