Iepazīstinām ar Tallo™ un Tallo Modular™

Red Dot balva kategorijā Product Design 2022

Tallo™ / Tallo Modular™ monitoru sviras un LX Series™ biroja skavotāji no Fellowes saņēma prestižo Red Dot balvu kategorijā Product Design 2022. Starptautiska žūrija piešķīra abām sērijām apbalvojumus, pateicoties to unikālajam, novatoriskajam dizainam.

Red Dot Design Award ir viens no cienījamākajiem starptautiskajiem konkursiem produktu dizaina, komunikācijas dizaina un dizaina koncepciju jomā. Atšķirīgais Red Dot uzvarētāja logotips tiek uzskatīts par cienījamu kvalitātes zīmi visā pasaulē. 2022.gadā žūrijas izskatīšanai tika iesniegti aptuveni 7800 produkti.

Mūsu vismodernākais monitoru sviru klāsts, kas rūpīgi un precīzi izstrādāts darbam bez piepūles. Tie apvieno elegantu dizainu, intuitīvas kustības un ergonomisku dizainu, lai nodrošinātu izcilu lietošanu tiem, kam rūp veselība un labsajūta darba vietā. Atrodiet savai darba vietai labāko risinājumu, izmantojot plašu fiksētu vai dinamisku konfigurāciju un dažādu krāsu klāstu.

TALLO™ UN TALLO MODULAR™ FUNKCIJAS

Izvēlieties sev piemērotu konfigurāciju. Maksimāla konfigurācijas elastība ar vienu, diviem vai trim ekrāniem. Tajā pašā laikā Tallo™ monitora sviru gāzes atsperu tehnoloģija nodrošina vieglu augstuma un dziļuma regulēšanu un atvieglo sadarbību.

Sliedes

Unikāli izstrādāts, lai nodrošinātu netraucētu monitora novietošanu, neaizņemot vietu uz galda.

Bezvadu uzlāde

Uzturiet akumulatoru vienmēr uzlādētu, izmantojot viegli pieejamu uzlādes bāzi, kas ir izstrādāta tā, lai būtu nevainojami integrēta ar visām Tallo™ un Tallo Modular™ monitoru svirām. Ietver Qi bezvadu uzlādēs paliktni un viegli sasniedzamus USB portus ātrai uzlādei.

FIRA sertifikāts

Tallo™ un Tallo Modular™ sviras saņēma FIRA sertifikācijas balvu. Inovatīvs dizains un risinājumi, kas būtiski uzlabo veselību un darba komfortu. FIRA ir ergonomikas nodaļa, kas darbojas kopš 1949. gada. Šī organizācija ir izstrādājusi daudzas mēbeļu un aksesuāru pārbaudes metodes un formas. Šīs organizācijas akreditācija garantē, ka produkts atbilst visiem ergonomikas standartiem.

TALLO™ KĀ TAS DARBOJAS?

Netrenētām acīm katra monitora svira izskatās vienāda. Turklāt tie ne vienmēr ir izstrādāti, ņemot vērā lietotāja vajadzības. Fellowes Tallo™ un Tallo Modular™ sviras ir izstrādātas, lai jūsu darba vietai piešķirtu stilu, izsmalcinātību un uzlabotu ergonomiku.

Pamatojoties uz “dinamiskās elegances” jēdzienu, šie produkti ir izstrādāti, lai izteiktu kustības, ar raksturīgo sviru “tīklojumu”, kas maskē lielāko daļu struktūras. Turklāt šīs sviras ir veidotas tā, lai nevainojami integrētos strauji mainīgajā darba vidē.

Salīdzināt preces