Bankers Box arhivēšanas kastes
Praktiski risinājumi, kas ir pielāgoti jūsu vajadzībām!

ARHIVĒŠANA

Bankers Box®: kur sākās mūsu stāsts 1917. gadā!

Gandrīz 100 gadu pieredze kastu veidošanā garantē to kvalitāti un izturību.

Mūsu pieredze ļāva tiem pievienot vēl divus – salikšanas ātrumu un rūpes par dabisko vidi. Pateicoties FastFold® sistēmai, kastes salocīšana tagad aizņem tikai dažas sekundes. Visi mūsu arhivēšanas produkti ir izgatavoti no pārstrādātiem un 100% pārstrādājamiem materiāliem.

JŪS VARAT BŪVĒT JEBKO, KAS IR JŪSU IZTĒLĒ — SKATIET, KĀ TIEK UZBŪVĒTI LONDONA UN PARĪZE!

DOKUMENTU DZĪVES CIKLS

Arhivēšana ir dokumentu komplektu izveides, nodrošināšanas un klasificēšanas process. Pareizi sagatavoti un nodrošināti dokumenti glabājami noteiktu laiku, un pēc obligātā glabāšanas termiņa beigām tie jāiznīcina vai jānodod valsts arhīvā. Katrs dokuments iziet cauri četrām “dzīves cikla” fāzēm, kas ir izklāstītas zemāk.

I POSMS: AKTIVITĀTE
Šis termins tiek piemērots uz dokumentiem, pie kuriem mēs bieži vēršamies. Tie ir slēgti birojā, bet tajā pašā laikā tiem jābūt viegli pieejamiem.
II POSMS: DAĻEJĀ AKTIVITĀTE
Attiecas uz dokumentiem, pie kuriem mēs reti vēršamies. Dokuments tiek glabāts neregulārai pārbaudei vai juridisku iemeslu dēļ. Tas jāpārnes uz noteiktu arhīva zonu, atbrīvojot vietu jaunu dokumentu uzglabāšanai.
III POSMS: ARHIVĒSANA
Attiecas uz dokumentiem, kas jāglabā daudzus gadus vai pastāvīgi. Piemēram, gada pārskati, pamatkapitāla sertifikāti un preču zīmju sertifikāti jāglabā nenoteiktu laiku.
IV POSMS: IZNICINĀŠANA
Izņemot dažus īpašus dokumentus, kas ir jāglabā pastāvīgi, visi pārējie dokumenti to pēdējā stadijā ir jāiznīcina, kad beidzas to glabāšanas termiņš. Lai garantētu absolūtu konfidencialitāti, ieteicams visus dokumentus, kuriem beidzies glabāšanas termiņš, iznīcināt.

EKOLOĢIJA

Visi mūsu arhivēšanas produkti ir izgatavoti no pārstrādātiem un 100% pārstrādājamiem materiāliem. Kastu ražošanā izmantojam ūdenī šķīstošas ​​un videi draudzīgas krāsas. Turklāt lielākajai daļai Eiropā piedāvāto arhivēšanas kastu ir FSC® sertifikāts, kas apliecina mūsu apņemšanos ekoloģiski izmantot dabas resursus. Kastes izgatavotas no 100% pārstrādāta un pārstrādājama kartona. Mēs bijām pirmie tirgū, kas ieguva FSC® 100% Recycled sertifikātu (100% pārstrādāts produkts).
FSC® sertifikāts
Pārstrādāts un 100% pārstrādājams kartons
Druka izgatavota ar ūdens bāzes tintēm

FELLOWES KASTES PRIEKŠROCĪBAS

Viegli saliekams

Konstrukcija ar FastFold® sistēmu ļauj salocīt kasti dažu sekunžu laikā.

Izturīgs un drošs

Izgatavots no ļoti bieza gofrētā kartona ar trīskāršu sānu sienu sistēmu. Kravnesība ir līdz 35 kg vidējai kastei un līdz 40 kg – lielajai (ja saturs ir vienmērīgi sadalīts).

Optimizē telpas izmantošanu

Bankers Box™ sistēmas kastes ir lieliski piemēroti vertikālai uzglabāšanai, garantējot kompaktu un daudzlīmeņu uzglabāšanu

Moduļu sistēma, pielāgota individuālajām vajadzībām

Kastes ir radītas katram dokumentu dzīves posmam. Visi produkti šajā sistēmā ir savietojami, kas ļauj izveidot komplektu, kas pielāgots individuālajām vajadzībām.

FIRA sertifikāts

FIRA ir starptautiska un neatkarīga ergonomikas organizācija. To sertificētie produkti atbilst visām Eiropas tiesību* prasībām, un FIRA Ergonomics Excellence balvas ieguvēji papildus izceļas ar inovatīviem risinājumiem.
*BS EN ISO 9241/1995/5. daļa; EK Direktīva 290/90/EEK un 2002. gada grozījumi

ARHIVĒŠANAS KLIPŠI

Klipsis TUBE

Trīs sadaļu arhīva klipsis, lai ietaupītu vietu dokumentiem.

Droši iesien pat biezus dokumentus – līdz 630 loksnēm (80g). Tas ļauj viegli un ātri pievienot/noņemt lapas, kopēt saturu.

Klipsis PRO 100mm

Divdaļīgs plastmasas arhīva klipsis dokumentu glabāšanai failu kastēs. Papildu rokturis atvieglo un paātrina dokumentu pārnešanu no mapes uz klipsi.

Ekoloģisks – izgatavots no 100% pārstrādāta un pārstrādājama polipropilēna. Ietilpīgs – arhīva ūsu garums 100 mm.

Klipsis 85/92mm

Divdaļīgs plastmasas arhīva klipsis dokumentu glabāšanai failu kastēs. Papildu rokturis atvieglo un paātrina dokumentu pārnešanu no mapes uz klipsi.

Ekoloģisks – izgatavots no 100% pārstrādāta polipropilēna, kas ir pārstrādājams. Ietilpīgs – arhīva ūsu garums 100 mm.

FELLOWES KASTES

Mēs izveidojām savu uzņēmumu, ražojot vienu no atpazīstamākajām un visplašāk izmantotajām Bankers Boxes ASV. Mēs tos nepārtraukti ražojam kopš 1917. gada, pastāvīgi ieviešot inovatīvus risinājumus. Līdz ar to tās vairs nav tikai kartona kastes, bet gan modernas un ērti lietojamas dokumentu glabāšanas sistēmas, kas pielāgotas dažādām lietotāju vajadzībām un mainīgajām prasībām.

Bankers Box® WOODGRAIN
Izturīgi un estētiski izstrādāti produkti. Tie apmierina gan praktiskas vajadzības, gan lieliski dekorē.
Arhivēšanas un transportēšanas kastes EXTRA STRONG
Īpaši izturīgas, īpaši drošas un ērtas transportēšanas un arhivēšanas kastes.
R-KIVE® BASICS
Basics sērija ir lēts, izturīgs un drošs risinājums dokumentu glabāšanai un transportēšanai.
Bankers Box® SYSTEM ar FSC®
Sērija System piedāvā pilnīgu sistēmu dokumentācijas organizēšanai katrā darbības cikla posmā.
Salīdzināt preces