Fellowes Jaunā Darba Sistēma

Pēdējo dažu mēnešu laikā biroja darbinieki ir bijuši spiesti mainīt savu darba veidu un vietu. Mēs pārcēlāmies no birojiem uz mājām. Fellowes pasūtīja pētījumu “Jaunā darba sistēma”. Pētījuma laikā tika aptaujāti 7000 darbinieki visā Eiropā, lai parādītu organizāciju un ietekmi, ko darbs no mājām atstāj uz mūsu veselību un labklājību. Pētījums sniedza norādes par to, kā šo jauno darba sistēmu varētu uzlabot nākotnē.

Fellowes pārbaudes

Pētījuma rezultāti

Jauns pētījums atklāj, ka…

  • Darbs no mājām negatīvi ietekmē darbinieku garīgo un fizisko veselību.
  • Nepiemērotas vietas darbam no mājām un vides radītais spiediens apdraud darbinieku veselību.
  • Attālinātā darba tendence, visticamāk, turpināsies arī nākotnē. Tāpēc uzņēmumiem un valdībām jau ir ļoti svarīgi analizēt pašreizējās darbavietas un pielāgot tās un piemērojamos tiesību aktus jaunajam darba veidam.

Fakti

Eksperts konsultē

Tikai katrs otrais polis, kurš strādā attālināti, atzīst, ka viņam mājās ir atsevišķs birojs vai vienkārši atsevišķa vieta, kur strādāt. Attālinātais darbs no gultas, dīvāna vai virtuves letes lielā mērā ietekmē sāpju simptomu parādīšanos un izpaužas sliktākos rezultātos darbā, kas ilgtermiņā var palielināt darba kavējumu skaitu. Gan darba devējiem, gan vadītājiem pēc iespējas ātrāk jāievieš atbilstošas ​​ergonomiskās procedūras darbam no mājām.

Mihals Dačovskis, fizioterapeits

Salīdzināt preces