Iesiešanas iekārtas

Fellowes aprīkojuma instrukcijas var lejupielādēt mūsu vietnē.

Esošo ASC (autorizētā servisa centra) saraksts un kontaktinformācija ir uzdrukāta garantijas kartes aizmugurē. Patērētāju jautājumus var sūtīt uz salon@jet-birojs.lv vai uzdot pa tālruni +371 67332392. Šeit var atrast Rīgas servisa centra adresi.

Biroja modeļiem, kā likums, tiek nodrošināta pagarināta garantija līdz 2 gadiem. Orion modelim ir 1 gada garantija.

Jums jāsazinās ar kādu no autorizētajiem servisa centriem, kuru saraksts ir norādīts preces garantijas kartē. Ja tiek konstatēts, ka uz korpusa attiecas garantija, jūsu iesiešanas aparāts tiks salabots vai nomainīts pret jaunu bez maksas.

Visas Fellowes iesiešanas iekārtas var viegli iesiet A3 loksnes no šaurās malas ar garumu 297 mm (ainavas skats), izmantojot standarta spirāles.

Ja nepieciešams iesiet A3 no platās puses (420 mm), tad Fellowes tāda risinājuma nav.

Nē, dokumentam ir jāatdzesē 1-2 minūtes pēc uzkarsēšanas termiskā iesiešanas ierīcē. Iesiešanas ierīce ir aprīkota ar dzesēšanas plauktu otrā pusē. Izvelciet to un novietojiet dokumentu atdzist.

Var izmēģināt vēl vienu sildīšanas ciklu. Pārbaudiet gatavā dokumenta lapu izlīdzināšanas precizitāti un to atbilstību termiskajam iesiejumam.

Mēs neiesakām izmantot trešo pušu palīgmateriālus. Trešo pušu termovāki var saturēt pārmērīgu līmes daudzumu. Tas var izraisīt līmes noplūdi uz sildīšanas elementa un iesiešanas ierīces bojājumu.

Sistēmas pārbaudes laikā indikatori ieslēdzas secīgi. Ja kāds no indikatoriem neiedegas, tas palīdzēs lietotājam pamanīt iespējamu darbības traucējumu pirms darba uzsākšanas.

Thermo Sense automātiska iestatīšana aprēķina sildīšanas laiku, pamatojoties uz sasieto dokumentu kopējo biezumu.

Ja termiskā iesiešanas ierīce netiek izmantota ilgāk par 30 minūtēm, tā automātiski izslēgsies. Tas ietaupīs enerģijas patēriņu un pagarinās ierīces kalpošanas laiku.

Safety Shield novērš nejaušu roku saskari ar iesiešanas ierīces termisko sildelementu. Aizsargbarjera atveras proporcionāli lapu skaita pieaugumam iesietajā dokumentā.

Fellowes iesiešanas ierīces tika modernizētas 2015.-2017. gadā ar paaugstinātu produktivitāti, jaunu krāsu un vairākiem citiem nelieliem, bet noderīgiem uzlabojumiem. Diemžēl ne visos interneta veikalos izdevies laikus atjaunot iesiešanas ierīču tehniskos datus. Visprecīzākie un jaunākie Fellowes iesiešanas ierīču raksturojumi ir parādīti mūsu oficiālajā vietnē.

Jo vairāk iesiešanas ierīce sver, jo stabilāk tā stāvēs uz galda. Caurduršanas laikā tiek radīts ievērojams apgāšanās spēks, kas var izraisīt vieglas iesiešanas ierīces apgāšanos un izraisīt savainojumus.

Turklāt smagāka iesiešanas ierīces ir uzticamāka, jo tajā izmanto vairāk metāla detaļu, nevis plastmasas.

Galaxy-E iesiešanas ierīces tika modernizētas 2017. gadā. Tas palielināja produktivitāti līdz 28 loksnēm, bet tajā pašā laikā jaudīgākam perforācijas mehānismam bija nepieciešama papildu vieta korpusa iekšpusē. Šī iemesla dēļ bija jāatsakās no noņemamiem perforatoriem. A5 formāta iesiešanas kvalitāte un kārtīgums praktiski netika ietekmētas – var izmantot A4/A5 atlasītāju. Ja grāmatu iesiešanai noteikti ir nepieciešami pārslēdzamie perforatori, iesakām apsvērt Orion-E iesiešanas modeli.

Vāku pamatbiezums ir 150 mikroni. Iesiešanai, kur nepieciešama labāka aizsardzība, tiek izmantoti biezāki 200, 240 vai 300 mikronu vāki.

PVC vāki var būt pilnīgi caurspīdīgi vai ar papildus krāsu tonējumu – sarkanu, zilu, dzeltenu, zaļu, dūmakainu.

Kartona vāki iesiešanai var būt dažādas faktūras – glancēti, ādas vai lina. Arī vāku krāsa var atšķirties – balta, melna, sarkana, zila utt. Fellowes kartona vāku blīvums ir vienāds – 250 g/m².

PVC plastmasas vākus iesiešanai raksturo biezums, ko mēra mikronos, kur 1 mikrons = 0,001 mm.

Papīra vākiem tradicionāli izmanto blīvumu, kas izteikts g/m². Tas parāda, cik gramus svērtu papīra vāks, ja tas būtu 1 kvadrātmetrs. m Parastā biroja papīra blīvums ir 80 g/m², un Fellowes vāku blīvums ir 250 g/m².

Ieteikumi plastmasas spirālēm:

Plastmasas spirāles
Spirāles diametrs, mm Ieteicamais lokšņu skaits
6 2-20
8 20-40
10 40-55
12 55-80
14 80-100
16 100-120
19 120-150
22 150-180
25 180-200
28 200-240
32 240-280
38 280-340
15 340-410
51 410-500

 

Ieteikumi metāla spirālēm:

Metāla spirāles
Spirāles diametrs, mm Ieteicamais lokšņu skaits
6 1-35
8 35-60
10 60-80
12 80-100
14 100-130

 

Ieteikumi termoiesiešanai:

Termoiesiešana
Spirāles diametrs, mm Ieteicamais lokšņu skaits
1,5 1-8
3 8-32
4 32-43
6 43-60
8 60-80
10 80-100
12 100-120
15 120-150
20 150-200

Visas Fellowes ovālās spirāles (no diametra 32 mm) ir aprīkotas ar 4 papildu fiksatoriem uz āķiem. Fiksatori ļauj droši nostiprināt plastmasas spirāli un neļauj tai atvērties zem bieza dokumenta svara.

Spirāles A5 dokumentu sasiešanai ir diezgan grūti atrast pārdošanā. Izmantojiet A4 izmēra spirāles un pēc tam vienkārši nogrieziet lieko.

Spirāles solis ir attālums starp plastmasas spirāles caurumu centriem un metāla spirāles caurumu skaitu collā. Fellowes plastmasas spirāles solis ir 9/16 collas jeb 14,28 mm. Fellowes metāla spirāles solis ir 3:1, kas nozīmē 3 caurumus uz 1 collu (2,54 cm).

Izmantojot metāla spirāli, A4 loksnē tiek izdurti 34 caurumi ar izmēru 3 x 4 mm, spirālei ir 34 āķi/zobi.

Izmantojot plastmasas spirāli, A4 formāta loksnē tiek izdurts 21 caurums ar izmēru 3 x 8 mm, spirālei ir 21 āķis/zobs.

Lai iesietu dokumentu, būs nepieciešama noteikta diametra spirāle atkarībā no dokumenta biezuma, caurspīdīgs PVC vāks un kartona vāks pamatnei. Dokumenta pirmās lapas aizsardzībai visbiežāk tiek izmantots caurspīdīgs vāks, bet pēdējās lapas aizsardzībai – biezs kartona vāks.

Ierīcēs ar metāla spirāles iesiešanu nepieciešams regulēt spirāles saspiešanu, lai izvairītos no nejaušām kļūdām, regulējot spirāles aizvēršanu. Atkarībā no spirāles diametra tiek uzstādīts ierobežotājs, kas novērš spirāles pārspiešanu.

Muguras biezums ir ierobežots līdz 20 mm, jo ​​līmes iesējums neizturēs slodzi no biezāka dokumenta svara. Termiskajai iesiešanai ir norādīts lielāks  skaits – 60 mm, jo ​​tas ļauj vienā piegājienā sasiet vairākus dokumentus.

Termiskajām iesiešanas ierīcēm ir jāizmanto dažādi karsēšanas cikla laiki atkarībā no iesieta dokumenta kopējā biezuma. Helios 30 grāmatu iesiešanai sildīšanas ilgums tiek regulēts manuāli. Uzlabotā termiskā iesiešanas ierīce Helios 60 izmanto ThermoSense tehnoloģiju, pateicoties kurai sildīšanas cikla ilgums tiek iestatīts automātiski atkarībā no iesieta dokumenta kopējā biezuma.

A4/A5 formāta atlasītājs ļauj perforēt simetriskus caurumus gar dokumenta malām, ja ir sasieti atbilstošie dokumentu formāti.

Spirāles diametra selektors ļauj ātri un vienkārši izvēlēties nepieciešamo spirāles diametru iesiešanai, neveicot nekādus aprēķinus vai lapu skaita skaitīšanu dokumentā.

Modeļiem Starlet 2+, Star+, Orion un Orion-E nav sākuma komplekta. Iesiešanas ierīču modeļiem Pulsar+, Pulsar-E, Quasar+, Quasar-E ir spirāļu un vāciņu komplekts 10 dokumentu iesiešanai. Uzlabotie Galaxy un Galaxy-E iesiešanas ierīču modeļi ir aprīkoti ar dažādām spirālēm un vākiem 20 dokumentu iesiešanai.

Ar vertikālu perforāciju samazinās iespējamība, ka loksnes var nejauši sašķiebties un šķībi caurumoties. Ar vertikālo perforāciju loksnes tiek automātiski izlīdzinātas zem sava svara, bet ar horizontālu perforāciju loksnes vienmēr jātur ar roku.

Perforēto lokšņu skaits ir lokšņu kaudze, kuri vienlaikus tiek caurumoti. Jo lielāks ir perforēto lokšņu skaits iekārtā, jo ātrāk iesiešana tiks pabeigta. Iesieto lokšņu skaits ir kopējais lapu skaits, ko var iesiet vienā dokumentā. Iesiejamo lokšņu skaits ir atkarīgs no aparāta modeļa un spirāles diametra. Piemēram, budžeta modelis Starlet 2+ var caurumot līdz 12 loksnēm un iesiet līdz 120 loksnēm. Uzlabots biroja modelis, Galaxy var vienlaikus caurumot līdz 28 loksnēm un iesiet līdz 500 loksnēm.

Satellite sistēmai ir noņemama iesiešanas vienība. Sistēma ļauj 2 lietotājiem vienlaikus veikt caurumošanu un iesiešanu. Tas var būt īpaši noderīgi, ja nepieciešams ātri un efektīvi sagatavot iesietu dokumentu. Salīdzinot ar parasto iesiešanu, darba ātrums palielinās aptuveni 1,5 reizes.

Platais rokturis ievērojami atvieglo darbu ar iesiešanas ierīci, jo ļauj strādāt ar abām rokām vienlaikus. Ja vienlaikus jāperforē 15 vai vairāk loksnes, veikt perforāciju ar vienu roku nebūs viegli, īpaši sievietēm. Ja bieži strādājat ar iesiešanu un vienlaikus perforējat vairāk nekā 15 loksnes, tad vislabākā izvēle būtu modelis ar elektrisko piedziņu.

Ja konteinera viras tiek atvērtas automātiski, tas norāda, ka ir jāaptur iesiešanas iekārta un jāiztukšo pārpildīts konteiners. Šis vienkāršais mehānisms ļauj aizsargāt perforējošās ierīces nažus no pārrāvuma, ko izraisa lieko konfeti konteinerā.

Pārslēdzamie perforatori ir nepieciešami, lai precīzi un simetriski perforētu dokumentus, kas nav A4 formāta, piemēram, A5. Šajā gadījumā pēdējais griešanas nazis tiek izslēgts, un caurumi papīrā ir pilnīgi simetriski gar malām.

Biroja iesiešanas līnija paredzēta A4 lokšņu sasiešanai platajā pusē, un A3 loksnes var sasiet šaurajā pusē. Profesionālā Orion iesiešanas iekārta spēj sasiet A3 dokumentus no platās puses vairākās piegājienos. Bet ir vērts uzskatīt, ka standarta spirāles maksimālais izmērs ir paredzēts A4 izmēram (ķemmes garums 297 mm).

Perforācijas dziļuma maiņa ir nepieciešama, lai droši sasietu dokumentus, kuru biezums pārsniedz 150 loksnes. Jo biezāks ir sasietais dokuments, jo lielāks ir attālums no lapas malas līdz caurumam. Ja šis attālums tiek atstāts standarta, tad 150 vai vairāk lokšņu dokumentu iesiešana būs mazāk izturīga.

Vairumā gadījumu pietiek ar 2 diapazonu regulēšanu 0-150 un 150-500 loksnēm. Profesionālajās Orion iesiešanas ierīcēs var izmantot 5 diapazonu regulēšanu.

Termoiesējumā loksnes tiek sasietas, pielīmējot pie speciāla vāka mugura. Sasiešanas laikā mugura apakšā esošais līmējošais slānis tiek izkausēts zem termoiesiešanas ierīces siltuma, un loksnes tiek salīmētas kopā un pie vāka. Termiskā iesiešana ir viens no ātrākajiem dokumentu iesiešanas veidiem. Ārēji dokuments izskatīsies kā parasta grāmatu iesiešana. Termisko iesiešanu var ieteikt vienreizējai dokumentu iesiešanai un to turpmākai glabāšanai arhīvā. Termiski iesietam dokumentam ir plakana forma, kas nozīmē, ka telpa arhīva skapī tiks izmantota maksimāli noderīgi.

Spirāles ir daudzpusīgākas, dokumentu var izmantot un kopēt ikdienā bez ierobežojumiem. Ar spirāli nostiprinātie dokumenti nav tik ērti arhīva glabāšanai, jo mugura vienmēr ir nedaudz platāka par pārējo dokumentu.

Perforācija ir caurumu izveidošana papīra loksnēs, lai pēc tam iesietu ar spirāli. Elektrisko perforāciju veic ar elektrisko piedziņu, lietotājam tikai jānospiež poga. Mehāniskā perforācija tiek veikta ar lietotāja fizisko piepūli, pagriežot sviru. Nelieliem dokumentu apjomiem var ieteikt vienkāršu mehānisko piedziņu. Ja bieži perforējat dokumentus, elektriskā piedziņa var ievērojami atvieglot uzdevumu.

Katra iesiešanas ierīce ir paredzēta darbam tikai ar viena veida spirālēm – vai plastmasas, vai metāla. Ja nepieciešams iesiet ar cita veida spirālēm, tad jāiegādājas atbilstoša ierīce vai jāvēršās uz operatīvo poligrāfijas uzņēmumu.

Plastmasas spirāle. Plusi – vienkāršs un demokrātisks iesiešanas veids, var izmantot atkārtoti, var pievienot vai izņemt lapas, iesiet dokumentu līdz 500 loksnēm. Trūkumi – ir neērti atvērt dokumentu platāk par 180 grādiem, iesiešanas stiprums ir vidējs.

Metāla spirāle. Plusi: skaista un profesionāla iesiešana. Dokuments ir stingri iesiets un atverams 360 grādu leņķī. Trūkumi – iesien tikai līdz 130 loksnēm, spirāles cena ir augstāka, salīdzinot ar plastmasas, spirāli var izmantot tikai vienu reizi, nevar pievienot vai izņemt lapas no dokumenta.

Visi uzskaitītie vārdi ir pareizi. Visi šie termini tiek lietoti atkarībā no lietotāja vēlmēm.

Salīdzināt preces